-
Nejlepší
-
Zvířata a příroda
-
Období
„Žahla mne vaše včela!” rozčiluje se soused na včelaře.
„Která - ukažte - hned jí vyhubuju!”
-
+


15. 12. 2011
Vážená paní hyeno, když Vaši dceru napomínám, blbě se směje!
-
+


15. 12. 2011
Jak poznáte, že byl na kohoutích zápasech Polák?
Vsadí kachnu.
Jak poznáte, že na těch samých byl Ital?
Vsadil na kachnu.
A jak poznáte, že tam byla mafie?
Kachna vyhraje.
-
+


25. 12. 2011
Lovec šel do lesa střelit medvěda,když ho najde střelí ale netrefí ho medvěd přijde k němu a znasilní ho.Druhý den ho zkusí znovu střelit ale znovu ho netrefí a medvěd ho znovu znasilní.Třetí den si zajde lovec s bolavou prdelí do zbrojnice a koupí si BAZUKU,jde do lesa,střelí ale medvěda to znovu netrefí medvěd přijde k němu a povída:Že ty em nechodíš lovit ???:)
-
+


4. 5. 2012
Obrázek: Dvě dámy na chodníku. Ta blíž k okraji jízdní dráhy má v ruce špagátek, jehož druhý konec končí v krvavé louži za autem, které právě odjíždí.
Pod obrázkem nápis: „Kanárek nám ulétl, tak jsme si s manželem pořídili tohle roztomilé štěňátko.”
-
+


25. 12. 2011
Pán vlastní papouška a chce ho dát spářit, tak si podá inzerát, kde napíše: ,,Hledám papouščici - za půjčení dám 1000 Kč."
Za týden se mu ozve paní, tak dají papoušky do klece a odejdou. Za chvíli slyší strašný řev, tak utíkají do pokoje a tam vidí papouška jak drží papouščici pod krkem, trhá z ní peří a řve: ,,Ty kurvo, za tisícovku Tě chci vidět nahou!!"
-
+


13. 9. 2012
Pepa se zeptá taťky....
Tati co je to kamzík ???
Táta taková blba ryba ....
Ale tady píšou že chodí po zemi a skáče po skalách.....
No vidíš jaká je to blba ryba ....
-
+


18. 4. 2012
Zvířátka v lese se dohodla, že si postaví sídliště. Do města na příslušné úřady půjde liška, ta je dost fikaná, všechna potřebná potvrzení a povolení rychle vyřídí, řekla si zvířátka.
A tak tedy liška šla. Přešel den, dva, týden, měsíc a po měsíci se liška vrací se stáhnutým ocasem a celá zničená říká: "35 potvrzení mám, je to 36, poslední se mi už vyřídit nepodařilo.
Tak se do města vydá medvěd. Ten jako nejsilnější v lese určitě zařídí, abychom tu měli sídliště, přemýšlela zvířátka. Přešel den, dva, týden, měsíc a po měsíci se medvěd celý vystresovaný a vyhublý vrací a říká: "35 potvrzení mám, jen to 36, poslední se mi už vyřídit nepodařilo."
Zvířátka se už pomalu smiřují s tím, že budou dál bydlet v podmínkách nedůstojných pro zvíře 21. stolení, když tu najednou řekne oslíček: "Já bych to zkusil vyřídit!"
Ostatní zvířátka se začnou smát a říkají: "Ani liška se svým intelektem a ani medvěd z pozice moci to nedokázali vyřídit, už jen ty to dokážeš!"
Ale oslík se těmito řečmi nedal odradit a vydal se do města.
Za tři dny se zvířátka vzbudila kvůli velkému ruchu a vidí, jak už z dálky jde osel a mává se všemi potvrzeními. Za zády mu jedou bagry, jeřáby, nákladní auta s pískem a ostatním stavebním materiálem.
Zvířátka se nestačí divit a ptají se osla, jak se mu to podařilo vyřídit.
"Velmi jednoduše," říká osel, "přijdu na úřad, otevřu první dveře - spolužák, druhé dveře - spolužák, třetí dveře - spolužák..."
-
+


21. 8. 2015
Jde chlap, který si chce koupit koně a prodavač říká: „Mám na prodej koně od pana faráře”
„Ok, tak já ho vezmu,” říká chlapík.
A prodavač říká: „Ale! Když chcete, aby se rozběhl musíte říct "-Zaplať pánbůh-" a když budete chtít aby se zastavil musíte říct "-Pane bože-".”
A chlapík: „Tak jo, já ho vezmu.”
Tak koně koupí, řekne mu zaplať pánbůh a kůň se rozběhne. Jede a najednou chlap uvidí útes. Řekne koni pane bože a on se zastaví úplně na kraji útesu. Chlap vytáhne kapesník, utře si pot z čela a říká: „zaplať pánbůh.”
*by beruš2000*
-
+


25. 11. 2012
Sedí rybář u řeky a chytne zlatou rybku. Ta, aby ji pustil, mu slíbí, že mu splní jedno přání. Rybář chvíli přemýšlí a pak vyhrkne: „Chci, abych močil šampaňské!”
Rybka mu vyplní jeho přání a rybář jde spokojeně domů. Přijde domů a řekne starý: „Přines skleničky, budeme pít šampaňské.”
Rychle se však opraví: „Vlastně jenom jednu, ty budeš pít z lahve!”
-
+


15. 12. 2011